RU

Яценюк погрозив знов приїхати до СІЗО, якщо до кінця тижня Луценка не обстежать

14.09.2011, 11:44

В ході візиту народних депутатів до СІЗО була досягнута домовленість про те, що екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко протягом цього тижня буде обстежений лікарями за межами ізолятора. Про це в ефірі 5 каналу заявив лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк.

"Ми звернулися, насамперед, щодо Юрія Луценка. Сьогодні я побачив інформацію про те, що суддя відмовив в обстеженні Юрія Луценка, в зв'язку з тим, що не має якихось там документів", - зазначив Яценюк.

"Не хочу розголошувати всіх подробиць бесід, які ми проводили, але я переконаний в тому, що Юрій Луценко буде обстежений за межами слідчого ізолятора, і не тільки обстежений, а що йому буде надана вся меддопомога", - наголосив він.

"Якщо цього не буде до кінця цього тижня, я знов, у наступний понеділок, поїду до слідчого ізолятора", - заявив політик.

Раніше Ірина Луценко звернулася до судді Печерського суду Сергію Вовка з проханням про надання дозволу Печерського суду на термінову кваліфіковану медичну допомогу за межами СІЗО її чоловікові Юрію Луценку, стан якого щодня гіршає.

Арсеній Яценюк: біографія, новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини