RU

Яценюк побачив загрозу для глобальної безпеки у світі

11.08.2008, 15:49

Голова Верховної Ради України у телефонному режимі провів консультації зі спікером грузинського парламенту Давидом Бакрадзе, головою Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації Сергієм Мироновим та спікером Державної думи Російської Федерації Борисом Гризловим про конфлікт у Південній Осетії.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Верховної Ради України, в рамках проведення консультацій А. Яценюк закликав своїх співрозмовників зробити все можливе, щоб негайно припинити бойові дії і почати мирні перемовини із метою переведення розв'язання конфлікту у мирне русло. "Людей у військовій формі має бути відсторонено від впливу на конфлікт, а його рішення має бути виключно у руках дипломатів та міжнародних організацій",- вказав глава українського парламенту.

Разом з тим Голова Верховної Ради України під час телефонних розмов висловив занепокоєння тим, що ситуація у Південній Осетії далеко не є локальним двостороннім військовим конфліктом, а в першу чергу є ще однією серйозною загрозою для всієї глобальної безпеки у світі. "Ми більше не можемо називати цей конфлікт замороженим. Це конфлікт, в якому палають будинки, бомбардують мирне населення, підриваються економічні основи розвитку регіону і проливається кров. Це треба негайно припинити", - наголосив А. Яценюк.

Консультації Голови Верховної Ради України Арсенія Яценюка зі спікером грузинського парламенту Д. Бакрадзе, головою Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації С. Мироновим і спікером Державної думи Російської Федерації Б. Гризловим були конструктивними і проходили в атмосфері взаєморозуміння.

Сьогодні, як відзначили у прес-службі, А. Яценюк планує провести телефонну розмову з Міністром закордонних справ Російської Федерації Сергієм Лавровим.

Досьє на Арсенія Яценюка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини