Яценюк піде на вибори зі списком тих, кого посадить замість Луценка

05.07.2011, 11:11
Яценюк піде на вибори зі списком тих, кого посадить замість Луценка - Фото
353019a3cc25013c08809d3cedca6c78.jpg

Лідер партії Фронт змін Арсен Яценюк піде на вибори зі списком політиків, яких треба притягнути до відповідальності. "Я оголошу список пофамильный, з конкретними справами і обвинуваченнями для західних партнерів", - відмітив він

Яценюк піде на вибори зі списком тих, кого посадить замість Луценка
Лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк піде на вибори зі списком політиків, яких треба притягнути до відповідальності. Про це він заявив в ефірі телеканалу ICTV.

"Коли партія Фронт змін і я особисто прийдемо до влади, то тих людей, на яких сьогодні є депутатська недоторканість, кожний з них буде знаходитися там, де сьогодні знаходиться колишній міністр внутрішніх справ. Клітка буде велика", - сказав він.

"Я відразу хочу оголосити: на виборах 2012 року і 2015 року, для того щоб не говорили, що це політичні репресії, для того щоб не говорили, що це переслідування колишньої влади, я оголошу список з прізвищами, з конкретними справами і обвинуваченнями для західних партнерів", - зазначив політик.

"Щоб потім це не стало новиною про те, що люди сьогоднішньої влади будуть знаходитися на лаві підсудних", - уточнив Яценюк.

Арсеній Яценюк: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов