RU

Яценюк обкреслив ключові завдання української опозиції

03.06.2010, 15:20

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк вважає, що ключове завдання української опозиції - отримати довіру українського народу. Про це він заявив сьогодні під час засідання "Уряду змін". На його думку, для опозиції важливо знайти якісно новий формат роботи.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, А.Яценюк наголосив: "Перша і найважливіша мета - це отримати довіру народу, друга - прийти до влади в органах місцевого управління, третя - підготуватися до наступної парламентської кампанії... Я закликаю колег з опозиції вийти на якісно новий формат співпраці вже до осені цього року. Для цього треба провести непросто консультації, а колосальну роботу, передусім, з людьми - що люди хочуть від нас і чого вони чекають".

Нагадаємо, раніше, говорячи про координацію опозиції, А.Яценюк заявляв, що вона має відбуватися навколо мети, але "не навколо мети повернення одного політика у владу". "Спочатку визначаємо мету - вона є, я готовий поділитися. Перша: Україна є європейською державою з європейськими цінностями, починаючи з питань свободи слова і закінчуючи питаннями матеріального достатку", - зазначив він.

Арсеній Яценюк: біографія та добірка новин>>>
"Фронт змін": довідка та добірка новин>>>
Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини