RU

Яценюк не захотів дебатувати з "технічними маріонетками"

17.12.2009, 13:42

Кандидат на пост Президента Арсеній Яценюк не бачить сенсу дискутувати з технічними кандидатами основних політичних сил. Так політик пояснив свою відмову від участі у теледебатах.

У своєму блозі у "Живому журналі" А.Яценюк зазначив: "Я це зробив після того, як від дебатів відмовилася "прекрасна трійка" Ющенко, Тимошенко, Янукович. Це саме ті люди, з якими дебати мали б сенс. Саме ті люди, яким треба було б поставити питання щодо нинішнього стану у країні. Саме ті люди, від яких хотілося б почути відповідь і саме ті людей, яким хотілося б сказати в обличчя все, що я про них думаю".

Дебатувати з іншими політиками не бачить сенсу. "Навіщо мені дебати з людьми, в яких є набір програмних штампів і список провокаційних докорів ксенофобського, антисемітського, псевдоекономічного і псевдоісторичного змісту. Не бачу сенсу з ними розмовляти".

Що стосується можливості донести свою думку до громадян, то, за словами А.Яценюка, він має чудову можливість для цього. "Майже щодня у різних містах України я особисто зустрічаюся з людьми. Розмовляю з ними і відповідаю на їхні прямі запитання. Іноді дуже гострі. Гостріші ніж ті, які можуть мені поставити технічні маріонетки, яких штаби основних політичних сил виставили на дебати. І це спілкування на морозі -15 градусів за Цельсієм, коли люди залишаються на майдані протягом всієї зустрічі, набагато продуктивніше і корисніше для країни, ніж той цирк з помиями, який ви побачите у цих так званих дебатах", - зазначив кандидат у президенти.

Нагадаємо, кандидати на пост Президента України Володимир Литвин, Юлія Тимошенко, Віктор Ющенко і Віктор Янукович не подавали заявок на участь у дебатах. Арсеній Яценюк відкликав свою заявку перед початком жеребкування, яке визначило графік теледебатів.

Згідно з даними дослідження Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), А.Яценюк поступився Сергію Тігіпку на 0,1% голосів і посідає четверте місце за рівнем підтримки серед виборців.

Арсеній Яценюк: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини