RU

Яценюк не виключає конституційної змови ПР і БЮТ

29.05.2009, 13:14

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк не виключає реалізації сценарію "конституційної змови" між Блоком Юлії Тимошенко і Партією регіонів. Про це він заявив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, при цьому А.Яценюк наголосив: "Переговори йдуть дуже активно. Переговори, які я називаю конституційною змовою для утримання влади і консервації влади. І зрозуміло, що ці дві політичні сили - ні Януковича, ні Тимошенко, - не хочуть йти на вибори, тому що ніхто не впевнений у результаті. І це правильно. Складно спрогнозувати результати президентської кампанії, особливо для них. Для мене - легше".

Відповідаючи на питання, наскільки ймовірно внесення змін у Конституцію авторства БЮТ і Партії регіонів, А.Яценюк відзначив: "Такий сценарій можливий... і якщо він буде реалізований, по-перше, ніхто не дасть забрати в українського народу право прямих президентських виборів і, по-друге, нарешті, якщо це рішення буде ними прийняте, в Україні з'явиться потужна опозиція".

Нагадаємо, лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що Партія регіонів і БЮТ не ведуть ніяких переговорів. Ніяких переговорів немає зараз з Блоком Тимошенко, вони припинені за різними обставинами, тому ніяких переговорів немає... Переговори закінчено давно, рік тому", - сказав він. Відповідаючи на питання журналістів щодо можливого існування спільного проекту БЮТ і Партії регіонів із внесення змін у Конституцію України, В.Янукович сказав: "Ніяких офіційних документів не існує".

Арсеній Яценюк: біографія і добірка новин>>>
БЮТ: довідка і добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини