RU

Яценюк не підпише закони, ветовані Президентом

19.09.2008, 11:44

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк не підпише закони, повернені учора Президентом у парламент, оскільки на них накладено вето, і пропонує народним депутатам це вето подолати. Про це він заявив сьогодні під час засідання Верховної Ради.

"Сьогодні я був готовий підписати три акти законодавства - це про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України, Закон України про порядок організації і діяльності Верховної Ради і Закон України про дисциплінарний статут державної служби спеціального зв'язку і захист інформації України. Президент України застосував право вето до цих актів законодавства. Підписання мною цих актів законодавства буде неконституційним. Я не хочу, щоб з-під мого пера вийшли неконституційні дії. Dura lex sed lex (Закон суворий, але це закон - рим.)", - наголосив А. Яценюк, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Водночас, Голова Верховної Ради повідомив народним депутатам, що якщо вето глави української держави на ці документи буде подолано, то він виконає свій конституційний обов'язок згідно із 94-ю статтею Конституції України.

Досьє на Арсенія Яценюка >>>

Усе про ситуацію в парламенті>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини