RU

Яценюк не бачить сенсу у дострокових виборах

12.06.2008, 17:46

Жодні дострокові вибори зараз не змінять політичної конструкції, не замінять політичних гравців. Про це сьогодні у Львові заявив Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк під час зустрічі з членами президії Львівської обласної ради, членами виконкому Львівської міської ради, членами колегії облдержадміністрації, головами районних рад, міськими головами міст обласного значення.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі ВР України, А. Яценюк відмітив: "Максимум, що може статися у разі переобрання парламенту, - підніметься рейтинг маленьких політичних партій і блоків". "Але, підкреслюю, конструкція в парламенті не зміниться", - сказав А. Яценюк.

Голова Верховної Ради України також підтримав реформування виборчої системи, а саме формування реєстру виборців і голосування лише за відкритими списками. "Виборча система, як на місцевому, так і на державному рівні має передбачати відкриті списки для того, щоб виборець знав, за кого він голосує", - сказав А. Яценюк.

"Я категорично проти повернення до мажоритарної системи - це механізм скуповування депутатів", - підкреслив голова Верховної Ради України. "Мажоритарну систему підтримують лише ті партії та блоки, які є класичними кон'юнктурниками, в яких нема ідеології, а лише бажання потрапити у владу, а не реалізуватися в ній", - сказав А. Яценюк.

Досьє на Арсенія Яценюка читайте тут>>>

Розгорнуті довідки про інших відомих персон читайте тут>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини