RU

Яценюк називає продовження Договору між Україною і Росією епохальною подією

03.10.2008, 16:12

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк вважає продовження Великого договору між Україною і Росією (ред. - Договір про дружбу, співпрацю і партнерство між Україною і Російською Федерацією) епохальною подією. Про це він заявив у Києві на прес-конференції.

"Це дуже позитивна подія. Я би назвав її епохальною подією, незважаючи на безліч політичних спекуляцій як всередині Росії, так і всередині України, договір продовжений", - зазначив А. Яценюк, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

До того ж А. Яценюк зазначає, що для ефективного виконання цього договору його необхідно наповнити конкретними механізмами. "Під кожний пункт цього договору необхідні додаткові угоди, які чітко б передбачали механізми реалізації задекларованих положень… Тепер, щоб наповнити цей договір, МЗС обох країн повинні спілкуватися не тільки через Інтернет. Бажано спілкуватися як мінімум по телефону, а ще краще - під час особистих перемовин", - пояснив він.

А. Яценюк нагадав, що в 2007 р. у рамках комісії Ющенко-Путін між самим Яценюком (ред. - на той час глава МЗС України) і Міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим було підписано протокол про необхідність наповнення Великого договору конкретним змістом.

Досьє на Арсенія Яценюка >>>

Детальніше про резонансні події>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини