Яценюк хоче завадити чиновникам відпочивати за кордоном

07.07.2010, 15:45

Народний депутат України Арсеній Яценюк хоче зобов'язати державних службовців повідомляти своєму керівництву про намір провести відпустку за рубежем. Відповідний законопроект він зареєстрував сьогодні, повід

Народний депутат України Арсеній Яценюк хоче зобов'язати державних службовців повідомляти своєму керівництву про намір провести відпустку за рубежем. Відповідний законопроект він зареєстрував сьогодні, повідомляє прес-служба "Фронт змін".

Документ передбачає, що держчиновники зобов'язані будуть не пізніше, ніж за 3 дні до виїзду у відпустку, попередити керівника свого відомства про точне місце і період перебування за рубежем і контактні засоби зв'язку. У разі невиконання цих вимог пропонується зобов'язати чиновників припинити держслужбу.

На думку А.Яценюка, запропонована норма істотно зменшить кількість чиновників, які відпочиватимуть за рубежем і збільшить кількість охочих відпочивати на українських курортах, що посприяє розвитку туристичної галузі України, а також забезпечить виконання держслужбовцями антикорупційного законодавства.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - Нова ПоштаГерои карантинного времени