RU

Яценюк хоче ліквідувати частину міністерств

12.10.2009, 14:53

Депутат від блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Арсеній Яценюк вважає, що треба скоротити кількість міністерств. Про це він заявив на народному віче в Ужгороді.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі "Фронту змін", А.Яценюк вважає, що громіздка система державного управління має бути спрощена, внаслідок чого можна буде зекономити кошти на утриманні чиновницького апарату і ввести суворий контроль над виконанням рішень.

"Адміністративна реформа неминуча. Але ця адміністративна реформа буде мати тільки одну мету – контроль над управлінням країною. Якщо глава держави дав вказівку, ця вказівка повинна бути виконана тут, в районі. Ось тоді працює система", — сказав політик.

А.Яценюк переконаний, що нова адміністративна реформа потрібна, передусім, для того, щоб відновити економічну стабільність в країні. Для цього, на його думку, насамперед потрібно скоротити витрати на управління: "Почнемо ми, передусім, зі скорочення витрат на державне управління".

Політик вважає, що багато які міністерства і відомства дублюють функції один одного, а тому треба скоротити частину установ: "Тому необхідна зміна системи адміністративної вертикалі. По-перше, потрібно ліквідувати частину міністерств. По-друге, підпорядкувати урядові органи безпосередньо міністрам. По-третє, скоротити чисельність і штат низки місцевих органів".

Раніше А.Яценюк також заявляв, що підтримує систему обрання депутатів всіх рівнів за відкритими списками, а також виступає за зміну функцій місцевих адміністрацій - перетворення їх в префектури, які тільки контролюють використання коштів, але не займаються їх розподілом.

Арсеній Яценюк: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини