RU

Яценюк хоче "дуелі" з Януковичем

19.06.2009, 10:22

Народний депутат Арсеній Яценюк заявив, що чекає дебатів зі своїм основним конкурентом - Віктором Януковичем.

Як повідомляє прес-служба "Фронту змін", парламентар вказав: "Що стосується конкуренції, звичайно, вона буде. Медом намазано на цих виборах не буде, але через це треба пройти". А.Яценюк також додав, що ця виборча кампанія буде надзвичайно брудною і складною.

Що стосується інших конкурентів, які братимуть участь у передвиборних перегонах, народний депутат наголосив: "Щодо інших конкурентів - нічого, будемо з ними боротися".

Нагадаємо, дата чергових президентських виборів ще не визначена. У квітні народні депутати пропонували обирати Президента 25 жовтня 2009 року, але Конституційний Суд визнав неконституційною відповідну Постанову Верховної Ради. Це означає, що підготовка до президентських виборів "заморожена" до нового рішення українського парламенту про дату їхнього проведення.

Президент України Віктор Ющенко привітав це рішення КСУ і закликав лідерів політичних сил парламенту, зокрема, БЮТ і Партію регіонів, виявити повагу до Конституції у цьому питанні. "Я закликаю провідні політичні сили парламенту ставитися з повагою до Конституції, поважати стабільність і робити так, як у цьому питанні імперативно визначає Основний Закон України. Упевнений, що в цьому питанні треба керуватися не політичною доцільністю того чи іншого кандидата", - сказав він.

У свою чергу, раніше лідер Партії регіонів В.Янукович у Донецьку заявив, що найбільш доцільною датою проведення виборів Президента України буде 17 січня 2010 року. За його словами, немає сенсу гнати людей на вибори до Нового року.

На цій самій даті - 17 січня 2010 року - наполягає і Секретаріат Президента України. Інша дата буде оскаржена у КСУ.

Арсеній Яценюк: біографія і добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини