RU

Яценюк: Чиновники цього року "з'їли" майже 11 млрд. грн.

25.11.2010, 13:35
Яценюк: Чиновники цього року
624b170d1de4cf3a054865797a860499.jpg

Яценюк: Чиновники цього року "з'їли" майже 11 млрд. грн.
Витрати на утримання держапарату України у 2010 році в середньому зросли на 20%. Зокрема витрати на Президента збільшилися на 28,6%, Верховну Раду - на 18,2%, Кабінет Міністрів - на 11,7%. Про це заявив лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк (на фото).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Яценюк уточнив, що державна машина "з'їла" майже 11 млрд. грн.

До того ж політик звернув увагу на те, що прибутки чиновників Великобританії і Греції за останні чотири роки скоротилися на 20%, Італії - на 10%, Іспанії - на 5%.

"Тобто вони хочуть, щоб ті люди, які стоять на Майдані, ще більше податків заплатили, щоб ще збільшити витрати на утримання Президента, Верховної Ради і уряду? Напевно, це і є основна ідеологія Податкового кодексу і загалом податкової системи країни", - сказав він.

А.Яценюк повідомив, що сьогодні звернеться до Президента з відкритим листом, в якому обґрунтує необхідність ветувати певні глави Податкового кодексу.

Коментуючи журналістам ситуацію з Податковим кодексом, А.Яценюк пояснив, що його позиція залишається колишньою: він впевнений у тому, що кодекс має бути ветований загалом, однак якщо влада відмовиться від розділу, який передбачає практично знищення малого і середнього бізнесу (стаття розділу, присвяченого спрощеній системі оподаткування, - ред.), навіть це буде досягненням.

Арсеній Яценюк: біографія та добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини