RU

Яценюк: без Верховної Ради отримати кредит МВФ не вдасться

17.04.2009, 09:17

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк вважає, що без прийняття необхідних законів будь-які розмови про черговий транш кредиту Міжнародного валютного фонду (МВФ) є політичними спекуляціями. Про це він заявив в інтерв'ю журналістам в Верховній Раді.

Як повідомляє прес-служба "Фронту змін", політик переконаний, що навіть прийняття відповідних актів Кабінету Міністрів не вирішить базової проблеми. "Немає закону - немає кредиту. Зрозуміло, що треба завершити прийняття законів і після цього вести розмову про відновлення програми з МВФ", - сказав А.Яценюк.

Крім того лідер "Фронту змін" сумнівається, що хтось, крім МВФ, дасть кредит Україні. Водночас, він не виключає, що можуть бути відновлені переговори з цього питання з Росією.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада почала пленарний тиждень з того, що не внесла на порядок денний законопроекти, необхідні для отримання чергового траншу МВФ. Ініціативи розглянути відповідні законопроекти набрали трохи більше 200 голосів.

У свою чергу, Кабінет Міністрів України на своєму засіданні одностайно прийняв всі необхідні для відновлення співпраці з МВФ постанови, зокрема, про скорочення частини витрат державного бюджету несоціального напряму, про підвищення тарифів на газ і електроенергію для заможних людей, про збалансування бюджету Пенсійного фонду і фінансового плану НАК "Нафтогаз України", про легалізацію коштів, які отримують бюджетні установи за надання платних послуг тощо.

Також нагадаємо, що Президент має право зупинити дію постанов Кабміну і внести подання до Конституційного Суду України.

Арсеній Яценюк: біографія і добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини