RU

Ярославський більше не вкладатиме гроші в Харків

28.01.2013, 18:12
Ярославський більше не вкладатиме гроші в Харків - Фото
Олександр Ярославський

Про це Александр Ярославский заявив в кулуарах українського ланчу, організованого Фондом Віктора Пинчука в рамках Давоського форуму.

"У мене був створений десятирічний фонд "Металіста"- $400 млн. Я збирався вкладати в команду. Тепер вкладу в бізнес. Але не в Харкові", - сказав він, передає
Інтерфакс-Україна.

Бізнесмен зауважив, що вкладав у клуб протягом 7,5 років і продав його у відповідь на тиск місцевої влади на чолі з мером Харкова Геннадієм Кернесом, так як не мав бажання боротися з нею або домовлятися. "А навіщо? Я вклав в Євро. Вклав у команду. У відповідь отримав від місцевої влади таке ставлення. Ну навіщо? Мені є чим займатися", - пояснив свою позицію Ярославський.

Він знову відмовився назвати суму, за яку продав клуб Сергію Курченку, проте уточнив, що після угоди має $4 млн. щомісячної економії, так як річний бюджет "Металіста" становив близько $50 млн.

"Морально у збитках. А матеріальне - це не найголовніше для мене у випадку з "Металістом", - відповів бізнесмен на запитання про прибуток або збитки за підсумками угоди.

За словами Ярославського, він не має жодної додаткової інформації і знайшов його випадково. "Не важливо (як він прийшов). Головне, щоб гроші прийшли... Мені важливо, щоб він мені заплатив", - додав колишній власник "Металіста".

Говорячи про інші харківські активи, зокрема, про аеровокзальний комплекс, Ярославський повідомив, що не збирається його продавати і висловив сподівання, що цей об'єкт не стане наступним для тиску місцевої влади. "У мене ще готель є, ще будинок є, ще мама живе в квартирі, у мене ще батько похований. Може, їм краще з'їхати з Харкова?" - додав бізнесмен, уточнивши, що сам живе під Харковом.

Відповідаючи на питання про напрямки майбутніх інвестицій, Ярославський сказав: "Я готовий вкладати в будь-який сектор, де можна заробити мінімум 15%. Грошики є, грошики чималі... Я вірю в себе. Я збудую те, де я буду впевнений, що зможу заробити" .

У відношенні повернення у фінансовий сектор колишній співвласник Укрсиббанку сказав, що готовий купувати банки, коли за них будуть доплачувати. Водночас він уточнив, що плани інвестувати в медіа у нього відсутні: "Тут можна заробити не один геморой, як з клубом, а два".

Досьє на Олександра Ярославського

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини