Яресько заявила про готовність очолити уряд

22.03.2016, 18:30
Яресько заявила про готовність очолити уряд - Фото
Наталія Яресько

За словами Наталії Яресько, вона готова "зібрати команду, яка здатна працювати в інтересах всієї країни і всіх її громадян"

Міністр фінансів України Наталія Яресько заявила, що готова "зібрати команду, яка здатна працювати в інтересах всієї країни і всіх її громадян". Про це вона повідомила у себе в Facebook.

За її словами, в країні настав момент, коли потрібно "деполітизувати" економічні процеси і сконцентрувати кращі таланти для вирішення викликів, з якими зіткнулася Україна. "Для цього український уряд повинен зосередитися на двох ключових питаннях: відновлення довіри громадян і зростання української економіки", - заявила вона.

Яресько також висловила думку, що впоратися з такими завданнями може тільки технократичний уряд - команда, як вона зазначила, "нічиїх" людей. "Я готова зібрати таку команду, яка прямо зараз здатна працювати в інтересах всієї країни, всіх її громадян, а не окремих політичних або бізнес-груп", - підкреслила вона.

Разом з тим Яресько зазначила, що ніколи не прагнула займати високі посади. "Моє єдине прагнення - провести в Україні реформи, які забезпечать економічне зростання, розвиток демократичного суспільства та підвищення добробуту кожного українця", - резюмувала міністр.

4 березня джерело ЛІГА.net повідомило, що Наталія Яресько попередньо погодилася очолити Кабмін, висунувши кілька умов. Однією з таких умов вона назвала добровільну згоду чинного прем'єра Арсенія Яценюка  піти у відставку. Крім того, вона зажадала самостійно визначати кандидатури міністрів - без впливу політичних гравців парламенту.

Читайте також: Президент бачить прем'єром Яресько або Садового - АП

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

<a href="http://liga.net/">Источник</a

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Истории "Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам