RU

Яременко: Зеленський не звітуватиме про переговори з Путіним

03.10.2019, 13:57
Яременко: Зеленський не звітуватиме про переговори з Путіним - Фото
Володимир Зеленський (Фото: Степан Франко/ЕРА)

Депутат фракції Слуга народу  і глава комітету Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва  Богдан Яременко заявив, що президент  Володимир Зеленський не має наміру звітувати перед Радою про хід переговорів з Кремлем на вимогу партій  Європейська солідарність і Голос. Про це політик написав у Facebook.

Яременко зазначив, що згідно зі статтею 106 Конституції президент є ключовим представником країни на міжнародній арені, а тому, вважає нардеп, президент повинен звітувати перед Радою в міру необхідності, яку він сам визначає.

"Звіти" президента України перед Верховною Радою проходять у формі щорічних або позачергових послань до Верховної Ради. Не на вимогу частини фракцій, а в міру необхідності, яку визначає сам президент", - пояснив Яременко.

Крім того, він додав, що Зеленський вже роз'яснив свою позицію главам фракцій. За словами Яременка, президент має "повне право" вибирати тактику й стратегію ведення переговорів, а опублікування цієї тактики може бути "не завжди корисним".


Читайте також: Арахамія розповів про зустріч Зеленського з главами фракцій Ради

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини