Яременко про бойовиків: Вирішать залишитися без зброї - нехай

Яременко про бойовиків: Вирішать залишитися без зброї - нехай - Фото
Бойовики російсько-терористичних військ в Луганську (скріншот)
07.10.2019, 10:05

Нардеп від СН запевняє, що "народні міліції" в реінтегрованому Донбасі "в будь-якому разі не будуть формуваннями з кулеметами, мінометами і танками"

У тій частині мінських угод, де вказано, що на нині окупованій РФ території сходу України повинна бути створена "народна міліція", мова не йде про те, щоб ці загони сформувати з бойовиків гібридних російських військ в ОРДЛО. Про це заявив РБК-Україна нардеп фракції Слуга народу Богдан Яременко.

"Місцеве населення, громадяни України, зможуть мати право участі в роботі певних правоохоронних структур. І логічно, що у них буде передбачена для цього зброя. Але там не повинно бути ніяких формувань, які непідконтрольні, непідзвітні і не під командуванням української влади", - пояснив він.

Читайте також: Яременко: РФ може диктувати нам умови - її війська тут

Відповідаючи на питання, що робити в період "виведення іноземних військ з території Донбасу" з місцевими колабораціоністами РФ, які воювали проти України, Яременко заявив, що "це проблема Росії і цих людей".

"Чи захочуть вийти разом з виводом російського озброєння, командних структур і т.д. - нехай виходять. Чи вирішать залишитися в ОРДЛО (окремі райони Донецької і Луганської областей, тобто захоплені РФ території, - ред.) без зброї - нехай залишаються", -  сказав глава комітету Ради з міжнародних відносин.

Читайте також: Тріщини під ногами.  Володимир Зеленський завів Україну на тонкий лід

Популярне