RU

Яременко: Не треба говорити про капітуляцію - вона вже сталася

07.10.2019, 13:33
Яременко: Не треба говорити про капітуляцію - вона вже сталася - Фото
Богдан Яременко (Фото: скріншот з відео RadaTVchannel/YouTube)

Глава комітету Верховної Ради по міжнародним відносинам і нардеп від Слуги народу Богдан Яременко заявив, що у листі другого президента Леоніда Кучми на ім'я спеціального представника голови ОБСЄ в Україні Мартіна Сайдіка немає нічого того, чого не було б в мінських угодах. Про це Яременко заявив у відео, яке він опублікував у Facebook.

"Капітуляція, якщо й була в Україні, коли була покладена основа всього того, що зараз раптом почало турбувати людей - це формула Штайнмайєра і так далі, - це вересень 2014 року і лютий 2015 року, коли були підписані мінські угоди, де є все те, на що погодився Кучма у вересні цього року", - сказав він.

Яременко також заявив, що відмова від мирних переговорів із врегулювання ситуації в Донбасі призведе до ізоляції України: "Ця позиція буде створювати більше проблем, ніж давати результатів".

"Я розумію, що мирні переговори не повинні відбуватися за рахунок принципових речей, але не жертвувати чимось в цих переговорах - ми не зможемо", - заявив нардеп.

"Тому не треба боятися формули Штайнмайєра, не треба говорити про капітуляцію - вона вже відбулася. Більше, ніж було - ніхто не допустить", - сказав Яременко.

"Ми повинні пройти цей шлях мінських угод, від яких ми не можемо відмовитися, щоб не виявитися "один на один" з Росією", - резюмував нардеп.

Читайте також: Тріщини під ногами.  Володимир Зеленський завів Україну на тонкий лід

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини