RU

Ярема розповів про заарештовані мільйони Клюєва і Арбузова

30.09.2014, 16:02
Ярема розповів про заарештовані мільйони Клюєва і Арбузова - Фото
Віталій Ярема
Кілька європейських держав заарештували банківські рахунки і нерухоме майно оточення колишнього президента Віктора Януковича. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив генпрокурор Віталій Ярема, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, з метою розшуку і повернення викрадених Януковичем і його оточенням державних коштів та інших активів Генпрокуратура направила близько 20 запитів у кримінальних провадженнях в компетентні органи Австрії, Швейцарії, Великобританії, Північної Ірландії, Кіпру, Латвії, Ліхтенштейну, Іспанії та листи до всіх держав-членів Європейського Союзу.

У ряді країн вже арештовані активи колишніх чиновників. "Це виглядає наступним чином. У Андрія Клюєва на рахунках в банківських установах Швейцарії заарештовано 13 млн швейцарських франків і будинок в Австрії загальною площею 558 квадратних метрів. У Сергія Клюєва арештовані 13 млн швейцарських франків. У Олексія Азарова арештовані в банківських установах Австрії 6,7 млн євро, нерухомість вартістю 5 млн євро. Сергій Арбузов - арештовані в латвійських банках 49,3 млн доларів США. Юрій Іванющенко - на рахунках, пов'язаних з Іванющенком в компаніях Латвії, арештовані грошові кошти в сумі 32 млн доларів США, на рахунках в банківських установах арештовані 72 млн швейцарських франків", - зазначив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини