Януковичу про замах на його життя могла брехати охорона - Голомша

06.01.2017, 15:08
Януковичу про замах на його життя могла брехати охорона - Голомша - Фото
Фото: ЕРА

Охорона Януковича могла створювати ці загрози, щоб піднімати свій рейтинг і демонструвати незамінність

Інформація про замах на Віктора Януковича могла бути фальсифікацією, озвученою в особистих цілях начальником його охорони Костянтином Кобзарем. Про це в ефірі телеканалу 112 Україна сказав екс-заступник генпрокурора Микола Голомша.

"Як правило, така практика спостерігається у всіх охоронних структурах і державній службі, коли загострюється увага. Я думаю, що саме з меркантильних цілей, особистої довіри і вірності демонструвалася різного роду провокаційна інформація про наявність загрози", - сказав Голомша.

Він також зазначив, що ці загрози могла створювати і сама охорона Януковича. "Не виключено, що вони самі могли створювати ці загрози, щоб піднімати свій рейтинг і тримати у відповідному руслі Віктора Януковича, щоб показувати, що вони дуже потрібні", - додав екс-заступник генпрокурора.

На думку Голомші, керівництво охорони могло скористатися особистими якостями Януковича, щоб нагнітати ситуацію. "Як правило, керівники охорони хороші психологи і головні технологи. Я думаю, що це була самодіяльність і ніякої домовленості не було".

Він зазначив, що в той період озвучувалася різна інформація про наявність подібних загроз, проте жодного кримінального розслідування розпочато так і не було.

Раніше, в ході відеодопиту в Святошинському суді і на прес-конференціях, Янукович неодноразово озвучував інформацію про замахи на його життя під час Майдану.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами