RU

Януковичу направили ще одне прохання про звільнення Тимошенко

23.04.2013, 01:59
Януковичу направили ще одне прохання про звільнення Тимошенко - Фото
91033d93c0d9826bf55f42e75678662a.jpg

"Відсутність рішення про звільнення Юлії Тимошенко для світової громадськості є свідченням недемократичності української влади та однією із головних перешкод для підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС", - йдеться у зверненні, текст якого цитує прес-служба Батьківщини.

"Очевидна помилка судової системи, яка має наслідком політично вмотивоване ув’язнення Юлії Тимошенко, має бути якнайшвидше виправлена. Прикладом усунення наслідків вибіркового правосуддя є Ваше рішення від 7 квітня ц.р. про помилування Юрія Луценка та Георгія Філіпчука", - вважають автори документу.

Звернення підписали понад 30 експертів та політологів. Серед них Олексій ГараньВолодимир Фесенко, Ірина Бекешкіна, Олександр Сушко, Тарас Березовець, Олег Медведєв, Ігор Жданов, Олег Рибачук, Віктория Сюмар, Тарас Возняк, Олександр Черненко та інші.

За весь час перебування Тимошенко у в'язниці Януковичу було спрямовано понад 100 різних клопотань про помилування екс-прем'єра.

10 квітня 2013 року Українська Гельсінська спілка з прав людини звернулася до президента з клопотанням про помилування Юлії Тимошенко, у квітні 2012 року - глави християнських церков. 

У березні 2012 року з аналогічним клопотанням до Януковича звернулися герої України, представники української інтелігенції, письменники, митці, науковці та видатні громадські та політичні діячі. 

Крім того, під вимогою до Януковича звільнити Тимошенко підписалися більше 20 тис. громадян України.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини