RU

Януковичу доповіли про підготовку збройного перевороту в Україну

02.11.2011, 14:01
Януковичу доповіли про підготовку збройного перевороту в Україну - Фото
0623777f750aed38ac19011b3e30e380.jpg
Президенту Україну Віктору Януковичу доповідають, що в країні готуються збройні напади на органи влади. Про це він заявив сьогодні в ході розширеного засідання Кабміну.

"Є заклики до революції. Сьогодні мені правоохоронні органи надають таку інформацію, що йде скупка зброї в країні та підготовка до збройних нападів на органи влади", - сказав Янукович, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Президент зазначив, що, за наявною у нього інформацією, в одному з регіонів України родина юристів організовувала весь район з тим, щоб люди подавали заяви до судів щодо виплати пільг. "І суди відразу приймають рішення", - сказав він.

Зокрема, за словами Януковича, завдяки таким рішенням в Пенсійному фонді виникла дірка в 6 млрд.грн. "Люди злегка відчули, що нібито була затримка по пенсіях, але нам вдалося компенсувати ці шість мільярдів, але це удар нижче пояса був. Ми промовчали, витримали", - зазначив президент.

"Зараз прийшли ламати паркани ті, хто отримав за рішеннями судів пенсію в розмірі близько 30 тис.грн. Що потрібно? Зірвати стабільність фінансову в країні? Зірвати політичну стабільність? Починати всім виходити на вулиці з вилами і ділити все, що є? Або що ще потрібно?", - зазначив він.

Янукович поцікавився, хто закликає до радикальних дій і організовує ці процеси. "Не ті, кому найважче живеться. Ті, кому найскладніше живеться, вони мовчать, терплять і чекають", - сказав глава держави.

Нагадаємо, вчора ветерани-чорнобильці в черговий раз повалили паркан під Верховною Радою, вимагаючи повернути їм пільги.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини