RU

Януковичу радять насамперед їхати до Москви

24.02.2010, 14:25

Більше половини громадян України (64,2%) вважають, що перший закордонний візит Віктор Янукович як Президент має здійснити до Росії. Такі результати дослідження, проведеного Київським інститутом проблем управління ім. Горшеніна.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, згідно з даними дослідження, тільки 14,3% опитаних українців вважають, що перший візит новообраного Президента України має бути до штаб-квартири Європейського Союзу у Брюсселі.

Зовсім незначна кількість українців першу країну, яку має відвідати Президент В.Янукович, назвали Білорусь (1,5%), США - 1%, Німеччину - 0,5%, Польщу - 0,4%. До того ж 1,5% респондентів вважають, що новий Президент України має відвідати насамперед будь-яку іншу країну Європи - 0,8%. Не відповіли на це питання 15,8% громадян України.

Дослідження проводилося з 20 по 22 лютого 2010 року. Опитано 1000 респондентів у віці від 18 років у всіх обласних центрах України, містах Києві і Севастополі. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує плюс/мінус 3,2%.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини