RU

Януковичу пропонують не економити на євроінтеграції

09.04.2010, 12:55

Президенту України Віктору Януковичу пропонують очолити євроінтеграційний напрям і відновити у рамках виконавчої влади орган, який відповідав би за євроінтеграцію. Про це повідомив заступник Міністра закордонних справ України Валерій Чалий у своєму виступі на засіданні "круглого столу" "Європейська інтеграція України: поточна ситуація, завдання і пріоритети державної політики".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, говорячи про перспективи євроінтеграції України як ключового зовнішньополітичного пріоритету, В. Чалий зазначив: "Нічого не буде без конкретного інституційного механізму імплементації як на двосторонньому рівні, так і всередині України. Відверто скажу, що у Міністерстві закордонних справ сприйняли стурбованість деяких експертів, їхні оцінки щодо того, що ці механізми зараз скорочуються, зокрема, традиційний підрозділ євроінтеграції в уряді".

На думку В.Чалого, перед Україною все одно постане питання як координації дій у напрямі євроінтеграції, так і питання виконання рішень, прийнятих у цьому напрямі. "Тому, на мій погляд, нам треба вивести цю координацію на рівень Президента, пригадати, що у нас був механізм державної ради з євроінтеграції як політичний координуючий механізм, і нам не уникнути створення окремого органу центральної виконавчої влади, який буде займатися конкретною імплементацією євроінтеграційної стратегії і відповідати за це. Ми все одно до цього повернемося, навіть в умовах жорсткої економії коштів", - наголосив він.

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини