RU

Януковичу прогнозують велике майбутнє Президента

25.02.2011, 12:10
Януковичу прогнозують велике майбутнє Президента - Фото
ea8795052038fd1f641105377f1687a1.jpg

Януковичу прогнозують велике майбутнє Президента
Президент України Віктор Янукович обов'язково стане великим Президентом. Про це у коментарі ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції Партії регіонів Владислав Лук’янов (на фото).

Так, В.Лук’янов, відповідаючи на питання, чого у "Розмові з країною" В.Януковича більше - піара чи необхідності для народу, сказав: "Мені здається, що сама постановка вашого питання навряд чи має право на життя у цій площині. Якщо дивитися реально на минулий рік за змістом: Янукович виграє вибори - без розкачки, відразу все йде як по маслу, як на спортивних змаганнях. Тільки ціна змагання - збереження України, країни, яка перебуває на межі економічного колапсу".

"Ми змогли погасити борги старої команди, зберегти стабільність і переламати ситуацію в економіці, відновивши зростання ВВП, зростання нашої економіки", - зазначив нардеп-регіонал.

За словами В.Лук’янова, глава держави володіє "не тільки розвиненою інтуїцією, але й системним мисленням". "Він завжди вмів ефективно вирішувати усі проблеми, які виникали перед ним. І я впевнений, що Янукович стане великим Президентом", - резюмував політик.

Нагадаємо, "Розмова з країною" Президента В.Януковича буде присвячена першій річниці його президентства. У межах проекту будуть проведені прямі включення з 16 кутків країни, які транслюватимуть шість загальнонаціональних каналів. Трансляцію у прямому ефірі здійснюватимуть шість загальнонаціональних каналів, починаючи з 11:00.

Владислав Лук’янов: біографія та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини