Януковичу обіцяють жарке літо за антисоціальні реформи

14.06.2011, 12:45
Януковичу обіцяють жарке літо за антисоціальні реформи - Фото
c9224ee0906aec27855cfc0cda1e27d2.jpg

В опозиції назвали "тривожним сигналом" пропозицію внести законопроект про пенсійну реформу до порядоку денного парламенту вже цього тижня

Януковичу обіцяють жарке літо за антисоціальні реформи

Народний депутат з фракції БЮТ у Верховній Раді України Наталія Королевська (на фото) обіцяє владі масштабні акції протестів у відповідь на прийняття пенсійної реформи. Про це вона заявила сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Королевська зазначила, що сьогодні проходить засідання координаційної ради всеукраїнської акції "Вперед", під час якої одним із питань обговорюється пенсійна реформа.

"Ми чітко бачимо, яким повинен бути шлях реформування пенсійної системи. Ми бачимо бажання Кабінету міністрів за два тижні прийняти у парламенті допрацьовану за одну ніч пенсійну реформу. Це недопустимо. І якщо таке буде зроблено, то ми протягом всього літа будемо організовувати людей, доносити цю позицію, щоб восени вийти на масштабні акції протесту", - сказала вона.

Королевська також назвала "тривожним сигналом" пропозицію внести законопроект про пенсійну реформу до порядку денного парламенту вже цього тижня. "Якщо і далі будуть проводитися антисоціальні реформи і влада не зробить глобальних висновків, то ми зробимо так, щоб жарким літо було не тільки для людей, але й для влади", - заявила вона.

Наталія Королевська: біографія та добірка новин>>>
БЮТ: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих