RU

Януковича все-таки запросили в Брюссель, - джерело

20.10.2011, 14:02
Януковича все-таки запросили в Брюссель, - джерело - Фото
a31627c7d3c8521e8c37e019f77b7747.jpg

Януковича все-таки запросили в Брюссель, - джерело

Європейський Союз направив президенту України Віктору Януковичу запрошення відвідати з офіційним візитом Брюссель в середині листопада. Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на джерела в зарубіжному дипломатичному корпусі.

Водночас, в представництві Єврокомісії в Україні цю інформацію не підтвердили, нагадавши, що ЄС вирішив відкласти візит Януковича в Брюссель до того моменту, "поки в Україні не будуть створені необхідні політичні умови".

У МЗС України і в Адміністрації президента цю інформацію також не змогли ні підтвердити, ні спростувати.

Разом з тим, в представництві Єврокомісії в Україні підтвердили інформацію про те, що на наступному тижні Київ відвідає керуючий директор Служби зовнішніх дій з питань Європи і Центральної Азії Мирослав Лайчек. Метою візиту європейського дипломата є участь в запланованому на 26 жовтня засіданні спільного комітету України-ЄС.

Крім того, в рамках візиту Лайчека в Київ буде проведений черговий раунд переговорів по угоді про асоціацію між Україною і Європейським Союзом, невід'ємною частиною якого є створення зони вільної торгівлі (ЗВТ).

Засідання спільного комітету Україна-ЄС зазвичай проходить в червні-липні, однак в цьому році його відклали в зв'язку з відпусткою прем'єр-міністра Миколи Азарова.

Нагадаємо, раніше офіційний представник Європейської комісії Піа Хансен повідомила, що візит президента України Віктора Януковича в Брюссель, запланований на 20 жовтня, не відбудеться. "Прийнято рішення перенести цей візит на більш зручний момент", - сказала Хансен.

Перед цим Янукович заявив, що не збирається нікого просити з ним зустрічатися в Брюсселі. "Європейці не підтвердили зустріч, але я все одно виїжджаю в четвер і буду летіти в цьому напрямі. Я не маю намір нікого благати. Якщо є необхідність зустрітися - я готовий. Якщо немає - я полечу далі по маршруту. Ми є партнерами, і у нас є взаємні зобов'язання", - сказав він.

Віктор Янукович: біографія, новини>>>
Інтеграція до Євросоюзу: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини