RU

Янукович звільнить Табачника тільки "в обнімку" з Азаровим

12.03.2012, 10:39
Янукович звільнить Табачника тільки
732b0ca0af31541855bcaa008fa3c26f.jpg
Президент України Віктор Янукович попередив прем'єр-міністра Миколу Азарова, що він особисто несе відповідальність за реформу вищої освіти. Про це він заявив у вечірньому інтерв'ю програмі ТСН-Тиждень на каналі 1+1, коментуючи критику останніх ініціатив міністра освіти Дмитра Табачника.

"Що стосується Табачника. Там є і об'єктивні, і суб'єктивні причини. Тобто, нагнітання навколо цієї особистості, зайва політизація цього питання, вона існує. Але є й прорахунки, у тому числі, питання реформи, наприклад. Тут особисто прем'єр-міністр, я йому сказав, що ви, Микола Янович, будете особисто нести відповідальність за реформу вищої освіти, і якщо будуть будь-які прорахунки, то ви, як мовиться, в обнімку підете разом з Табачником", - сказав він.

За словами Януковича, Азаров відпрацьовував це питання особисто та в окремих випадках без Табачника розглядав проблеми й вислуховував точку зору ректорів вузів. "Тобто, ми робили таке таємне опитування. Воно суперечливе, це питання, і на сьогоднішній день немає рішення зі звільнення Табачника, і він буде працювати", - підкреслив президент.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини