RU

Янукович: Звільнення Тимошенко залежить від неї самої і суду

20.09.2013, 11:48
Янукович: Звільнення Тимошенко залежить від неї самої і суду - Фото
Віктор Янукович (фото - president.gov.ua)
Президент України  Віктор Янукович вважає, що звільнення екс-прем'єра  Юлії Тимошенко залежить від неї самої, а також від рішення суду. Про це він сказав в ході Ялтинської європейської стратегії, відповідаючи на заклик присутнього в залі Юрія Луценка.

"У вас вистачило мудрості припинити експеримент наді мною. Я закликаю вас, Віктор Федорович, людину, яка не боїться Путіна, не боятися Юлії Тимошенко. Я дозволю собі як двічі судимий запропонувати просто взяти ручку і підписати указ про його помилування", - сказав Луценко, повідомляє  Українська правда.

Луценко зазначив, що у президента немає жодних обмежень для помилування Тимошенко - "крім тих, які ви самі собі встановлюєте". При цьому Луценко назвав свою справу "прецедентом цього".

Відповідаючи на репліку Луценка , президент застеріг Луценка від порівняння його справи зі справою Тимошенко. "Щоб вас не образило порівняння з Тимошенко, ви в різних вагових категоріях, не беріть на себе зайвого. Сідайте, будь ласка", - звернувся Янукович до Луценка.

"Всім, хто займався вашою справою, я говорив, що це дурниця. Я був категорично проти того, щоб ви сиділи, але сталося так як сталося", - додав він.

Янукович зазначив, що "немає більш зацікавленої людини, щоб ми це питання вирішили". "Але є перешкоди. Треба дати відповідь на ті справи, які знаходяться в судах. Чи добровільне рішення Тимошенко. І відповідь знаходиться в площині знаходження компромісу за участю Тимошенко. Суд і Тимошенко можуть дуже швидко дати відповідь на це питання", - сказав Янукович.

Він також сказав, що не має претензій до Луценка . "Юрій Віталійович, я радий вас бачити. У мене немає застережень, що ми з вами в одному приміщенні за столом ведемо розмову", - зазначив Янукович.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини