RU

Янукович зустрінеться з українськими та західними бізнесменами

04.11.2013, 17:38
Янукович зустрінеться з українськими та західними бізнесменами - Фото
Віктор Янукович
5 листопада під головуванням президента  Віктора Януковича відбудеться засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів на тему "Інвестиції в розвиток економіки та соціальної сфери в умовах дії зони вільної торгівлі з Європейським Союзом", повідомляє прес-служба голови держави.

За словами радника президента - керівника Головного управління з питань міжнародних відносин, виконавчого секретаря Ради вітчизняних та іноземних інвесторів Андрія Гончарука, під час засідання буде, зокрема, проаналізовано діяльність робочих органів Ради в міжсесійний період, визначено пріоритетні напрями співпраці представлених в цьому консультативному механізмі представників влади та бізнесу на наступний рік.

Окрему увагу учасники зустрічі приділять "шляхам збільшення обсягів інвестицій та активізації господарської діяльності в умовах очікуваного тимчасового застосування положень угоди про асоціацію між Україною та ЄС у частині поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі".

"Передбачається обговорення актуальних сьогодні питань економічного розвитку країни, вирішення яких вимагає спільних кроків представників влади та бізнесу, спрямованих, в тому числі, на подальше поліпшення вітчизняного інвестиційного клімату", - підкреслив радник президента.

Гончарук зазначив, за результатами пленарного засідання Ради очікується відповідне доручення голови держави.

У той же час ініціатива Януковича не цілком відповідає духу поточної ситуації в країні. 4 листопада з'явилася інформація про новий позов проти Юлії Тимошенко. Регіонали з комуністами проігнорували засідання комітету Ради, де мали розглядатися законопроекти про лікування екс-прем'єра. Як зазначив лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк, все це фактично зриває підписання асоціації з ЄС у Вільнюсі і створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом, порушуючи конструктивний діалог між владою і Заходом.

Нагадаємо, звільнення Тимошенко є однієї з ключових вимог ЄС до України для підписання угоди про асоціацію.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини