RU

Янукович змінив керівників СБУ у семи областях

02.09.2013, 15:57
Янукович змінив керівників СБУ у семи областях - Фото
Віктор Янукович

Президент України Віктор Янукович змінив начальників управлінь Служби безпеки України в семи областях. Про це йдеться у відповідних указах від 2 вересня, текст яких розміщено на офіційному сайті глави держави.

Янукович призначив начальником управління СБУ в Житомирській області Романа Семенченка замість Олександра Наумова, у Вінницькій області - Вадима Запорожця замість Сергія Ратієва, у Чернігівській області - Олександра Довженка замість Валерія Кріпака, у Харківській області - Вадима Пащенка замість Володимира Вишневського, у Закарпатській області - Михайла Феделеша замість Геннадія Грищенка, в Одеській області - Едуарда Вакуленка замість Володимира Туріци і в Херсонській області - Олега Реку замість В'ячеслава Савченка.

Крім того, Янукович звільнив Івана Дерев'янка з посади начальника Головного слідчого управління Служби безпеки України і призначив на цю посаду Максима Ленка.

Також президент 2 вересня звільнив Михайла Бондарчука з посади начальника департаменту господарського забезпечення СБУ, а призначив на цю посаду Володимира Кіптенка.

Досьє на Віктора Януковича

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини