RU

Янукович-журналісту: ми за мовою нікого не ділимо

22.08.2012, 15:25
Янукович-журналісту: ми за мовою нікого не ділимо - Фото
Віктор Янукович

Президент України Віктор Янукович знову висловлюється за вдосконалення закону "Про засади державної мовної політики". Про це він заявив на брифінгу в Харкові.

"Я не згоден з тим, що цей закон послабив українську мову. Мені здається, що ті недоліки, які були в державній політиці, в певній мірі будуть врегульовані цим законом. Але я не впевнений, що закон є досконалим і буде працювати в такому вигляді", - сказав Янукович, передає Інтерфакс-Україна.

Президент також зазначив, що робоча група найближчим часом напрацює пропозиції з удосконалення закону і передасть їх на розгляд до Верховної Ради.

Янукович підкреслив також, що планується ухвалити програму розвитку української мови. "Вона буде напрацьована Кабінетом міністрів. Вона не буде носити тимчасовий характер і буде постійною", - зазначив президент.

За його словами, програма буде затверджена Кабміном і в державному бюджеті на наступний, 2013 рік буде закладено кошти на виконання цієї програми.

Відповідаючи на запитання, чому на відкритті монумента Незалежності в Харкові в середу президент говорив російською, тобто регіональній в місті мовою, Янукович відповів: "Я завжди говорю мовою тих людей, які там живуть. А розколюють Україну ті, хто задає такі питання без урахування думки людей, які живуть на землі".

"Я завжди був і буду прихильником того, щоб розуміння було в державі і згода незалежно від того, в якому регіоні жили люди. Фінансування, ставлення до людей, соціальні програми - для всіх будуть однакові. І ви, молода людина, щоб ви почули, і всім іншим розповіли: ми ніколи не будемо ділити людей в залежності від того, хто якою мовою розмовляє і в якому регіоні живе. Всі люди однакові", - додав глава держави.

Після цього він, не попрощавшись, вийшов з приміщення, де проходить брифінг. На питання він відповідав українською мовою.

Нагадаємо, раніше сьогодні президент відкрив у Харкові монумент Незалежності. Президент на відкритті виступав російською мовою.

Досьє на Віктора Януковича

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини