RU

Янукович застерігає чиновників від втручання у вибори

19.09.2012, 15:05
Янукович застерігає чиновників від втручання у вибори - Фото
Фото: president.gov.ua
Президент України Віктор Янукович обіцяє карати чиновників за втручання у виборчий процес. Про це він сказав сьогодні, відкриваючи засідання Ради регіонів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович зазначив, що сьогоднішнє засідання буде присвячене питанням прозорості та відкритості виборчого процесу. "Це питання належить до категорії основних політичних питань цього року. Вибори проводяться раз на п'ять років. І ми всі з вами, колеги, є учасниками цього процесу. В частині організації виборів", - зазначив Янукович.

Він підкреслив, що відповідальні за проведення виборів повинні зробити так, щоб вони були вільними і демократичними.

"Як я неодноразово говорив, на першому місці, незважаючи на жорстку політичну конкуренцію, повинен бути національний інтерес, створення рівних умов для всіх політичних партій. Наша країна вже неодноразово проходила цей іспит. Останні президентські вибори були отримали позитивну оцінку світової спільноти", - сказав голова держави. Він додав, що ці парламентські вибори повинні бути не гірше.

"Завдання, на якому хочу зробити особливий акцент - недопущення будь-яких зловживань владними ресурсами. Це стосується, насамперед, процесу виборчих перегонів. Я хотів би ще раз попередити чиновників усіх рівнів - втручання у виборчий процес - це порушення законодавства і ми будемо перевіряти кожен такий факт. Система правоохоронних органів і суди будуть реагувати відповідно до законодавства", - сказав він.

Нагадаємо, раніше спостерігачі від Національного демократичного інституту (НДІ) США закликали українську владу відмовитися від адмінресурсу, надати всім кандидатам у депутати рівний доступ до засобів масової інформації, припинити тиск на опозицію та незалежні ЗМІ. Свої поради вони оприлюднили в понеділок, 17 вересня, в Києві і передали їх в органи державної влади, ЦВК та учасникам виборчого процесу в Україні.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини