RU

Янукович запевняє, що готовий до діалогу з опозицією

26.02.2012, 23:26
Янукович запевняє, що готовий до діалогу з опозицією - Фото
33a7b5462458e7c974154a257826f1dc.jpg

Президент України Віктор Янукович заявляє про готовність до конструктивного діалогу з опозицією. Про це глава держави заявив в інтерв'ю у програмі "Вечори з Віталієм Коротичем".

"Я отримав лист, де опозиція вимагає зустрічі з Президентом. Навіщо вимагати? Я запрошував багато разів представників фракцій Верховної Ради і від опозиції, і від коаліції, разом з керівництвом поговорити на ту чи іншу тему актуальну ... У мене є постійне бажання зустрічатися і відчувати настрої в парламенті ", - підкреслив Янукович, якого цитує прес-служба президента України.

Янукович також зазначив: він зацікавлений в тому, щоб серед політичних сил була конкуренція ідей і пропозицій. "Я нікому не закриваю рот. Є позиція - будь ласка, висловлюйте її, є конкурентна політична середу - конкуруйте", - підкреслив він він.

Разом з тим президент додав, що політиканство, популізм і низький рівень політичної культури часто заважають об'єднувати зусилля держави навколо інтересів громадян.

Глава держави висловив переконання, що політична конкуренція в Україні має бути цивілізованою. "Я прагну до того, щоб цей процес був цивілізований в нашій країні, і ми з повагою ставилися один до одного. Щоб була певна культура відносин", - резюмував Янукович.

Нагадаємо, опозиція хоче з'ясувати у президента, яким чином він має намір виконувати резолюцію ПАРЄ і відпускати на свободу політичних ув'язнених з тим, щоб вони могли взяти участь у парламентських виборах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини