RU

Янукович залишається лідером президентського рейтингу, - Социс

19.06.2013, 14:47
Янукович залишається лідером президентського рейтингу, - Социс - Фото
Віктор Янукович
Партію регіонів підтримує 17,3% виборців, свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного центром СОЦІС спільно з Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень НАН України.

На другому місці - партія Батьківщина (15,9%), на третьому - УДАР (12,4%), на четвертому - Свобода (6,1%), на межі прохідного бар'єру - КПУ (5,1%).

Інші партії набирають менше одного відсотка підтримки виборців.

Крім того, соціологи провели опитування на тему президентських виборів. Якби вибори президента відбулися в найближчу неділю, кандидатуру Віктора Януковича в першому турі підтримали б 18,1% виборців.Віталія Кличка готові підтримати 16,2%, Арсенія Яценюка - 9,7%, Олега Тягнибока - 5,5%, Петра Симоненка - 5,2%, Петра Порошенка - 4,1%, Сергія Тігіпка - 1,2%. Прізвище Юлії Тимошенко до списку не вносили.

За іншого кандидата готові проголосувати 6%, не прийшли на вибори - 19%, відмова від відповіді або "важко сказати" - 14,9%.

Опитування проводилося в період з 21 травня по 3 червня 2013 року по всій території України методом особистого інтерв'ю за місцем проживання респондентів. Метод відбору респондентів - квотна вибірка (за ознаками вік та стать). Всього було опитано 2004 респондентів у віці від 18 років і старше, вибірка репрезентативна загалом для України за показниками віку, статі та розміру населеного пункта
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини