RU

Янукович: Закон про мови повинен відповідати хартії Європи

11.07.2012, 17:39
Янукович: Закон про мови повинен відповідати хартії Європи - Фото
Віктор Янукович
Закон "Про засади державної мовної політики" повинен відповідати нормам Європейської хартії про мови. Про це заявив президент України Віктор Янукович під час неформальної зустрічі з клубом головних редакторів країн СНД, Балтії та Грузії в Юсуповському палаці в Криму

"Я впевнений, ми повинні подивитися на світову практику", - сказав Янукович, зазначивши, що мовне питання в Україні політизоване, повідомляє прес-служба голови держави.

За словами президента, у громадян не виникає жодних проблем з використанням української та російської мов, проте політики весь час "розігрівають якісь пристрасті" навколо цієї теми.

"Тому кращий орієнтир в цьому питанні - Європейська хартія про мови. Наскільки цей закон відповідає цій хартії, її стандартам - повинні сказати експерти", - зазначив президент.

Він підкреслив, що законодавці-ініціатори запевнили його, що прийнятий закон пройшов експертизу у Венеціанській комісії. "Якщо це так - ми побачимо. Зараз якраз йде цей процес. Він дозволить нам дійсно знайти рішення, яке дасть можливість зняти надовго мовне питання в Україні", - заявив Янукович.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини