RU

Янукович закликав Росію відмовитися від конфліктів

14.10.2013, 15:49
Янукович закликав Росію відмовитися від конфліктів - Фото
Віктор Янукович
Україна повинна ефективно захищати свої національні інтереси, не руйнуючи традиційні зв'язки з сусідніми державами, зазначає президент України Віктор Янукович.

"Ми ні в якому разі не повинні нічого ламати, у нас повинен бути еволюційний шлях. Давайте ми будемо відверті: а до яких стандартів прагне Росія? До цих же стандартів (європейських)", - сказав Янукович у Києві, повідомляє прес-служба голови держави.

"Хто б нас і як не викликав на конфлікт, ми в них не зацікавлені. Ми не хочемо мати конфліктів, ми не хочемо створювати проблеми і не будемо таку політику підтримувати. Наше завдання - знайти порозуміння, знайти таку модель порозуміння, яка б задовольняла наших громадян", - підкреслив голова держави.

Нагадаємо, Україна має намір підписати угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Підписання має відбутися наприкінці листопада на саміті Східного партнерства у Вільнюсі. Росія всіляко намагається перешкодити цьому процесу, аргументуючи це тим, що зближення з ЄС зруйнує Україну. При цьому Москва агітує за вступ України до Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану. Проте нещодавно президент Білорусі заявив, що в "такий союз ми нікого не затягнемо", розкритикувавши діяльність Митного союзу.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини