RU

Янукович з Кіпру коментує вибори: В цілому все пройшло добре

09.11.2012, 17:12
Янукович з Кіпру коментує вибори: В цілому все пройшло добре - Фото
Віктор Янукович (фото - president.gov.ua)
Україна має намір проаналізувати всі виявлені під час виборів спостерігачами проблемні аспекти з метою подальшого вдосконалення виборчого законодавства та практики. Про це президент Віктор Янукович сказав в інтерв'ю кіпрській газеті Філелефтерос.

За словами голови держави, на вибори було запрошено безпрецедентно широке коло міжнародних спостерігачів - як представників відповідних установ, парламентських асамблей, так і окремих країн. "У спостереженні за виборами взяли участь 3797 представників міжнародних організацій та іноземних держав", - сказав Янукович, передає прес-служба президента.

Янукович нагадав, що нинішні вибори проходили за новим законом, який був прийнятий за підтримки як більшості, так і парламентської опозиції.

"Сьогодні, підводячи підсумки виборчої кампанії, можна з упевненістю сказати, що виборчий процес мав відкритий і змагальний характер, а виборці мали можливість здійснити своє волевиявлення, обравши своїх представників із значної кількості політичних сил, які брали участь у виборах", - зазначив президент. Він додав, що яскравим свідченням цього є обрання в Верховну Раду двох нових політичних сил.

Голова держави також звернув увагу на те, що в декількох округах виникли проблеми із встановленням результатів, оскільки там зійшлися особисті амбіції кандидатів. "На сьогодні досягнуто компромісу - в цих проблемних округах будуть проведені перевибори", - зазначив він.

"Таким чином можна вважати, що українці обрали новий парламент. Я готовий з ним співпрацювати заради подальшого проведення реформ і поліпшення добробуту громадян", - додав Янукович.

Досьє на Віктора Януковича

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й  аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини