RU

Янукович взяв особисте рішення, а люди не згодні, - Керрі

04.12.2013, 12:54
Янукович взяв особисте рішення, а люди не згодні, - Керрі - Фото
Джон Керрі (фото - EPA)
Уряд України повинен прислухатися до голосів мітингувальників по всій країні українців, незадоволених рішенням призупинити євроінтеграцію. Про це заявив державний секретар США Джон Керрі.

"Потужна демонстрація підтримки Європі в містах по всій Україні дійсно була просто неймовірною. Люди самих різних верств говорять вголос про свої дуже реальні і дуже глибокі прагнення, і ми закликаємо український уряд прислухатися до голосів свого народу, який хоче жити в умовах свободи, відкритих можливостей і процвітання. І ми закликаємо всі сторони вести себе мирно. Насильству не повинно бути місця в сучасній європейській державі. І потрібно працювати разом - ми вважаємо, що це дійсно та мета, на яку повинна працювати вся Україна, працювати разом, щоб повернути Україну на шлях європейської інтеграції та економічного здоров'я", - сказав Керрі, слова якого наводить прес-служба посольства США в Україні.

Держсекретар також підкреслив, що Європа відмовляється вплутуватися "у відкриту, і нам здається, недоречну, війну цінових пропозицій стосовно вибору, що може бути, або може не бути зроблено". " У цьому виборі, очевидно, потрібно відрізняти вибір, зроблений керівництвом, від вибору, зробленого народом. І саме тому люди в Україні виходять на неймовірні за чисельністю демонстрації, бо Янукович, очевидно, прийняв своє особисте рішення, а люди з цим рішенням не згодні", - зазначив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини