Янукович взяв особисте рішення, а люди не згодні, - Керрі

04.12.2013, 12:54
Янукович взяв особисте рішення, а люди не згодні, - Керрі - Фото
Джон Керрі (фото - EPA)

Державний секретар США закликав українську владу відмовитися від насильства і прислухатися до вимог мітингувальників

Уряд України повинен прислухатися до голосів мітингувальників по всій країні українців, незадоволених рішенням призупинити євроінтеграцію. Про це заявив державний секретар США Джон Керрі.

"Потужна демонстрація підтримки Європі в містах по всій Україні дійсно була просто неймовірною. Люди самих різних верств говорять вголос про свої дуже реальні і дуже глибокі прагнення, і ми закликаємо український уряд прислухатися до голосів свого народу, який хоче жити в умовах свободи, відкритих можливостей і процвітання. І ми закликаємо всі сторони вести себе мирно. Насильству не повинно бути місця в сучасній європейській державі. І потрібно працювати разом - ми вважаємо, що це дійсно та мета, на яку повинна працювати вся Україна, працювати разом, щоб повернути Україну на шлях європейської інтеграції та економічного здоров'я", - сказав Керрі, слова якого наводить прес-служба посольства США в Україні.

Держсекретар також підкреслив, що Європа відмовляється вплутуватися "у відкриту, і нам здається, недоречну, війну цінових пропозицій стосовно вибору, що може бути, або може не бути зроблено". " У цьому виборі, очевидно, потрібно відрізняти вибір, зроблений керівництвом, від вибору, зробленого народом. І саме тому люди в Україні виходять на неймовірні за чисельністю демонстрації, бо Янукович, очевидно, прийняв своє особисте рішення, а люди з цим рішенням не згодні", - зазначив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Участвуете в госзакупках? Приготовьтесь к уголовному делу!