Янукович вважає, що Донецька область задає тон всій Україні

Янукович вважає, що Донецька область задає тон всій Україні - Фото
Источник фото: прес-служба президента України
14.05.2012, 17:08

Президент готовий підтримати ініціативи керівництва й бізнесменів Донецької області, головне - щоб вони від них надходили

Президент України Віктор Янукович вимагає від Донецької області постійно підтримувати високий рівень активності й відповідальності. Про це він заявив на нараді з діловими колами та керівництвом регіону.

Як повідомляє прес-служба президента, Янукович закликав учасників наради зосередитися на обговоренні проблемних питань як регіону, так і країни. "Донецька область - найбільший промисловий регіон. Ми дуже добре розуміємо, що цей промислово-виробничий комплекс задає тон по всій країні", - сказав він.

При цьому президент відзначив важливість активної позиції місцевої влади та керівників підприємств у питаннях розвитку регіону. "Я готовий підтримати ваші ініціативи, але дуже важливо, щоб вони від вас надходили ... Той потенціал, який є в регіоні, дозволяє показувати високі результати. Але нам потрібно постійно підтримувати високий рівень активності та відповідальності", - підкреслив голова держави.