RU

Янукович вважає думку Путіна невірною: Україні не треба вибирати

25.10.2013, 15:51
Янукович вважає думку Путіна невірною: Україні не треба вибирати - Фото
Володимир Путін та Віктор Янукович (фото - president.gov.ua)
Президент України Віктор Янукович вважає невірними думки про те, що Україні необхідно зробити вибір між інтеграцією з Європейським Союзом і розвитком співпраці з країнами СНД і Митного союзу.

"Будь-які розмови про необхідність вибору України між поглибленням взаємодії з державами - учасниками СНД, а також Євразійського інтеграційного проекту та Європою - в корені невірні", - заявив президент під час засідання Ради глав держав СНД у вузькому форматі в Мінську. Раніше про необхідність вибору заявляв президент РФ Володимир Путін.

На думку Януковича, можлива співпраця України з усіма цими об'єднаннями, що принесе користь їх учасникам. "Я переконаний, що створивши зону вільної торгівлі з ЄС, а також налагодивши ефективну взаємодію з Митним союзом, Євразійським союзом у перспективі, Україна буде сприяти подальшій активізації економічної взаємодії на Євразійському континенті", - цитує Януковича прес-служба голови держави.

За словами президента, підписання угоди про асоціацію з ЄС створить додаткові умови для розвитку торговельного та інвестиційного співробітництва між нашими країнами. Янукович також підкреслив: відносини України з ЄС ні в якому разі не будуть перешкоджати її співпраці з іншими країнами і об'єднаннями.

"Розвиток відносин України з ЄС також жодним чином не перешкоджатиме ефективній взаємодії з країнами-учасницями зони вільної торгівлі в рамках СНД і Митного союзу, оскільки торговельно-економічне співробітництво в цих форматах відповідає загальноприйнятим нормам СОТ", - сказав президент.

Крім того, він зазначив, що Україна проти створення штучних бар'єрів для торгово-економічних відносин між країнами СНД і країнами Митного союзу.

Нагадаємо, на засіданні Ради глав держав СНД у Мінську Янукович висловлював впевненість, що євроінтеграція не завадить Україні вибудовувати відносини з Митним союзом. Президент РФ Володимир Путін, у свою чергу, вважає, що Україна повинна визначитися у своєму виборі між Митним союзом та ЄС.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини