RU

Янукович впливає на суди по Тимошенко і Луценка, - опитування

26.04.2013, 12:08
Янукович  впливає на суди по Тимошенко і Луценка, - опитування - Фото
Віктор Янукович
Таку думку поділяє переважна більшість жителів Західної, Центрального та Східного регіонів і відносна більшість жителів півдня; більше 90% тих, хто на останніх парламентських виборах голосував за Батьківщину і Свободу, 85,2% представників електорату УДАРу, 53,1% представників електорату КПУ і відносна більшість (43,3%) тих, хто голосував за Партію регіонів. Опитування провів Центр Разумкова.

Згідно з даними соціологів, 69,4% громадян України позитивно поставилися до помилування і звільненню Юрія Луценка (позитивне ставлення висловили більшість жителів усіх регіонів і прихильників усіх парламентських політичних сил).

Більшість опитаних (53,7%) вважають, що це звільнення відбулося під тиском міжнародного співтовариства, 18,4% дотримуються думки, що це сталося під тиском громадської думки України, і 14,7% - з доброї волі Януковича. У вирішальній ролі міжнародного співтовариства у звільненні Луценка переконані більшість або відносну більшість жителів усіх регіонів і прихильників усіх парламентських партій.

Щодо впливу звільнення Луценка на становище опозиції, то найчастіше опитані дають відповідь, що це не вплине на його положення (38,6%) або посилить її (31,5%). На посилення опозиції в результаті звільнення Луценка частіше очікують прихильники Батьківщини (52,4%) та Свободи (52,9%).

Опитування проводилося з 12 по 16 квітня 2013 року. Опитано 2010 респондентів старше 18 років у всіх областях України. Похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини