RU

Янукович впевнений, що після виборів відносини з США налагодяться

03.10.2012, 15:47
Янукович впевнений, що після виборів відносини з США налагодяться - Фото
ebcb079733c5a61e4ccaa58bd8ec98e3.jpg
Президент Віктор Янукович упевнений, що після парламентських виборів будуть зняті багато чутливих питань у взаєминах зі США. Про це він заявив сьогодні на зустрічі з представниками дипломатичних відомств.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович зазначив, що Україна приділяє окрему увагу політичному діалогу зі США, зокрема, з питань розвитку демократії в Україні. "Ми відкриті для обговорення цих питань. Упевнений, що після парламентських виборів багато чутливих питань в наших відносинах зі США, і з іншими партнерами будуть зняті, і відкриється простір для співпраці", - сказав він.

Президент підкреслив, що він особисто і уряд більш ніж будь-хто інший зацікавлені в проведенні чесних, прозорих і демократичних виборів у відповідності з найвищими міжнародними стандартами. Від того, як пройдуть вибори, буде залежати соціальна стабільність в країні та перспективи її модернізації, попередив він.

"У цьому контексті я хотів би підкреслити, що вибори на виборчих дільницях за кордоном мають бути організовані зразково. Необхідно забезпечити можливість проголосувати за кордоном всім нашим громадянам, які мають на це передбачене законом право", - сказав він.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини