RU

Янукович вимагає покарати FEMEN за варварство

17.10.2012, 12:26
Янукович вимагає покарати FEMEN за варварство - Фото
Віктор Янукович
Президент України Віктор Янукович вимагає від правоохоронних органів покарати FEMEN за спиляний в Києві хрест. Про це не заявив у ході зустрічі з главами церков і керівниками релігійних організацій.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, президент зазначив, що суспільство довіряє церкві. У той же час ще не можна сказати про те, що свідомість всіх людей дозволяє бути спокійним за моральний стан у суспільстві. "Я маю на увазі різні інциденти, іноді резонансні. Наприклад, коли в самому центрі Києва був зрізаний хрест і таким чином виажена неповага до релігійних почуттів мільйонів людей. Я вважаю, що такого в нашій країні не повинно бути ... Це дуже тривожний сигнал . Це дуже небезпечний прояв, на який ми будемо реагувати належним чином відповідно до українського законодавства. Я вимагаю від правоохоронних органів найсуворішої відповіді на це варварство", - сказав він.

ФЕМЕН.jpg

Фото: офіційний сайт FEMEN

Нагадаємо, раніше активістки руху FEMEN спиляли православний хрест в центрі Києва на знак солідарності із засудженими учасницями російської панк-групи Pussy riot. При цьому самі учасниці російської групи поставилися до вчинку FEMEN скептично.

Досьє на Віктора Януковича

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини