RU

Янукович веде Україну до "путінізації", - Freedom House

06.06.2012, 08:58
Янукович веде Україну до
6443c9a2405db295d95168a13b364dc4.jpg
Американська неурядова організація Freedom House вважає, що в країнах Східної та Центральної Європи останнім часом почала превалювати антидемократична тенденція, приводячи в приклад Угорщину та Україну, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

Freedom House відзначає особливо помітний занепад в категорії незалежності судової системи. Регрес в цьому був відзначений у всіх регіонах, охоплених в доповіді. У загальній складності рейтинг восьми країн у цій категорії був знижений. У їх числі - Росія, Україна, Білорусь, Азербайджан, Казахстан, Албанія, Болгарія та Угорщина.

У доповіді використовується термін "путінізація" по відношенню до процесів, які викликають у своїх країнах президент України Віктор Янукович і прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан.

Президент Freedom House Девід Крамер наголосив: "Орбан і Янукович під виглядом запровадження так званих реформ систематично руйнують критично необхідну систему стримувань і противаг. По всій видимості, вони проводять політику "путінізації", враховуючи, що в самій Росі ї "путінізм" за останній рік себе сильно дискредитував, а росіяни все більше бажають бачити підзвітність ним держави, а також велику прозорість в його роботі".

Регрес України, а також негативна політична тенденція, яка відбувається в балканських країнах, що претендують на членство в ЄС, ставлять під сумнів можливість розширення кола демократичних країн в Європі, - попереджає Freedom House.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини