RU

Янукович відповів на публічне приниження, - політолог

15.02.2012, 12:50
Янукович відповів на публічне приниження, - політолог - Фото
Андрій Клюєв
Переміщення Андрія Клюєва на посаду секретаря РНБО може мати різні причини. Але ясно одне: Віктор Янукович відповів на публічне приниження в парламенті. Питання лише в тому, хто програв - голова Адміністрації Сергій Льовочкін або сам Клюєв. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив глава Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, коментуючи останні кадрові перестановки в Кабінеті міністрів і РНБО.

"Остаточно відповідь на те, заслали Клюєва в РНБО або, навпаки, тим самим підвищили, ми отримаємо, коли стане остаточно ясно, чи буде на новій посаді Клюєв займатися тим, чим він займався на посаді першого віце-прем'єра. А саме - комунікувати з опозицією, бути основним модератором фракції Партії регіонів, а також чи залишиться він керівником виборчої кампанії регіоналів", - підкреслив Карасьов.

За його словами, якщо Клюєв збереже свої "тіньові обов'язки", це буде означати, що його призначення в РНБО - підвищення, а не зниження й заслання. "Це буде перенесення розробки стратегії і тактики передвиборчої кампанії з Кабміну в РНБО", - сказав політолог.

"Якщо всі ці специфічні функції будуть у Клюєва вилучені і передані іншим членам президентської команди і ключовим гравцям, тоді можна буде говорити про те, що президент висловив Клюєву вотум недовіри", - зазначив експерт.

У будь-якому випадку, за словами політолога, останні кадрові призначення і переміщення - реакція на провал початку передвиборної гонки, що вилилося в освистання президента в парламенті, в "публічному приниженні президента на очах депутатського та дипломатичного корпусу".

Найближчим часом, зазначив Карасьов, стане зрозуміло, хто поніс за це покарання - Клюєв чи голова Адміністрації президента Льовочкін.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович вчора провів кардинальні кадрові перестановки в Кабінеті міністрів. Посади першого віце-прем'єра - міністра економічного розвитку і торгівлі Україна позбувся Андрій Клюєв, а на посаду міністра охорони здоров'я, яку раніше обіймав Олександр Аніщенко, була призначена Раїса Богатирьова, яка також отримала посаду віце-прем'єра.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини