RU

Янукович відкрив вакансію віце-прем'єра зі зв'язків з Євросоюзом

21.02.2012, 14:12
Янукович відкрив вакансію віце-прем'єра зі зв'язків з Євросоюзом - Фото
1fe57cf2db0704d67564a7f2e78b1f27.jpg
Президент України Віктор Янукович доручив уряду визначитися з кандидатурою віце-прем'єр-міністра зі зв'язків з регіонами країн ЄС. Таку пропозицію президент вніс до проекту рішення Ради регіонів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, президент запропонував доповнити пункт 2 проекту, в якому йдеться про рекомендації Кабінету міністрів, додати наступний текст: "З метою активізації взаємодії України з Європейським союзом і країнами-членами ЄС на рівні територіальних одиниць, відпрацювати питання розширення присутності українських регіонів в комітеті регіонів ЄС, зокрема, шляхом визначення відповідальних за таку взаємодію осіб в апаратах Ради міністрів Автономної республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністраціях ".

Також президент зазначив, що необхідно визначитися з кандидатурою одного з віце-прем'єр-міністрів, який займеться координацією цієї роботи.

"У нас, я сказав би так, неофіційно ці функції виконував Андрій Петрович Клюєв, який зараз працює секретарем Ради національної безпеки і оборони. Враховуючи досвід, який є в Україні роботи в питаннях європейської інтеграції, ми знаємо, що ця робота вимагає окремої уваги, Микола Янович, тому, будь ласка, ви разом з віце-прем'єр-міністрами відпрацюйте це питання і внесіть пропозиції", - додав Янукович.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини