RU

Янукович відчитав Табачника за поганий стан спорту в Україні

27.02.2013, 14:44
Янукович відчитав Табачника за поганий стан спорту в Україні - Фото
Виктор Янукович

Президент України Віктор Янукович відчитав міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника за незадовільний стан дитячих спортивних майданчиків. Про це він сказав сьогодні в ході розширеного засідання уряду.

"Незадовільний стан здоров'я школярів - це дуже актуальна проблема, яка стосується двох третин підлітків. Профілактика захворювань, в тому числі через заняття спортом відіграє важливу роль", - сказав Янукович, слова якого наводить кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ.

Президент нагадав, що було ухвалено рішення відокремити міністерство молоді та спорту від міністерства освіти і науки. "Тому що досвід показав, а я практично по всіх регіонах мав нарікання з боку співробітників фізичної культури і спорту, що почали знищувати ці установи. Не для цього ми це робили, щоб ви, Дмитре Володимировичу, їх знищували. Розумієте ви це, чи ні?" - сказав президент.

Він доручив Табачнику, разом з
Равілем Сафіулліним зайнятися цими питаннями. "Нам за два роки потрібно модернізувати майданчики більше 28 тисяч шкіл та садочків. Хто з нас, скажіть, в дитинстві не грав на цих майданчиках? Куди вони зараз поділися? Що, дітей не стало, чи не такі діти? Негайно відновити", - наголосив Янукович.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини