RU

Янукович у Криму за тиждень прийняв 13 губернаторів зі звітами

18.07.2012, 16:15
Янукович у Криму за тиждень прийняв 13 губернаторів зі звітами - Фото
Фото: president.gov.ua
Президент України  Віктор Янукович у рамках робочої відпустки проводить зустрічі з керівниками місцевої виконавчої влади. За два тижні у президента в Криму з доповідями про підсумки розвитку регіонів за перше півріччя та подальших планах побували 13 губернаторів.

Як повідомляє прес-служба президента, крім губернаторів, у Януковича побували прем'єр-міністр Криму Анатолій Могильов, голова КМДА Олександр Попов та голова Севастопольської міськдержадміністрації Володимир Яцуба.

За які кошти - державні чи особисті - губернатори їздили в Крим, в повідомленні не вказується.

Керівники місцевої влади доповіли президенту про підсумки соціально-економічного розвитку регіонів за перше півріччя 2012 року та плани на наступне півріччя. "Ми сподіваємося, що зростання економіки до кінця року продовжиться", - зазначив президент, нагадавши, що в квітні-червні спостерігалося нарощування обсягів виробництва.

"Це дало нам можливість впевнено виконати наші соціальні зобов'язання, своєчасно виплатити зарплати та пенсії. Переконаний, друге півріччя ми так само спокійно виконаємо", - сказав він.

Янукович додав, що місцева влада повинна тримати на постійному контролі виконання в регіонах соціальних ініціатив. "Саме місцева влада повинна здійснювати безпосередній контроль за виконанням програми соціальних ініціатив в регіонах, щодня відслідковувати процес виконання намічених планів", - вважає він. Президент нагадав, що поставив перед Кабміном завдання створити нові робочі місця, підвищити зарплати і соціальні виплати. "Сьогодні, після двох років реалізації реформ, у нас є можливість це зробити", - упевнений він.

Нагадаємо, Янукович перебуває в Криму в робочій відпустці - таке формулювання використовувала його прес-служба.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини